Krzysztof, lat 40, lubi spać

Krzysztof ma trzydniowy zarost, koszule w drobną krateczkę, nowego Mercedesa Coupe, kolekcję albumów metalowych gwiazd z lat osiemdziesiątych, stanowisko członka zarządu firmy obsługującej całą wieś, błyskotliwe żarty i inteligentne riposty oraz dobre maniery i uważne spojrzenie stalowoniebieskich oczu, które sprawia, że nieświadomie przygryzasz dolną wargę i burzysz ręką włosy.

Nie ty jedna.

Krzysztof dobrze wie, o czym myślisz upuszczając filiżankę z kawą na jego widok, czerwieniąc się, wciągając brzuch, poprawiając bluzkę, odgarniając włosy z karku i wstrzymując oddech, kiedy podczas rozmowy pochyla się w twoją stronę.

Nie ty pierwsza.

Krzysztof doskonale zdaje sobie sprawę, jak to się skończy, jeszcze zanim ty zaczynasz przypadkiem jadać lunch tam gdzie on i tam gdzie on wyprowadzać psa na spacer.

To wszystko kwestia doświadczenia.

Krzysztof doświadczył tego samego ze swoją asystentką oraz stażystką z księgowości, z dentystką, recepcjonistką z siłki, nauczycielką syna, mamą kolegi syna, przyjaciółką żony, przyjaciółką przyjaciółki żony oraz baristką z twojej ulubionej kawiarni…

zdradza ją z przyjaciółkąBo Krzysztof lubi spać. Lubi spać co kilka tygodni z nową kobietą.

A kobiety lubią spać z Krzysztofem. Co więcej, choćby raz się z nim przespawszy, myślą o nim czule, nawet wiedząc, że aktualnie sypia z kim innym.

Bo Krzysztof jest tak uważny, troskliwy i czarujący, że nigdy chyba nie pozostawił kobiety niezadowolonej. To znaczy, rzeczywiście asystentka była niezadowolona, kiedy musiała ustąpić miejsca dziewczynie od marketingu, podobnie jak nauczycielka syna, kiedy musiała ustąpić miejsca Oksanie, którą poleciła Krzysztofowi jako panią do sprzątania. Ale każda z nich w ostatecznym rozrachunku bardziej niż niezadowolona z rozstania była zadowolona z tych kilku cudownych tygodni, które Krzysztof jej podarował.

Spotkałaś już Krzysztofa?

Może Ci się również spodoba