Najlepsze prezenty gwiazdkowe last minute

Święta tuż tuż, czas zastanowić się nad prezentami. Gazety i internety już od dawna pełne inspiracji i zgrabnych zestawień świątecznych hitów: 10 najlepszych prezentów dla dziadka i babci, Propozycje gwiazdkowych prezentów dla mężczyzn, które nie są skarpetkami albo 5 pomysłów na prezent pod choinkę powyżej 500 złotych itd.

najlepsze prezenty pod choinkęGwiazdka już niemal za tydzień, dlatego jeżeli nie znalazło się w kolorowomagazynowych oraz lajfstajlowoblogowych zestawieniach nic właściwego dla twoich bliskich i wciąż nie masz nawet bladego pomysłu co kupić babci męża oraz siostrze teściowej swojego brata, jeżeli chcesz im podarować coś od serca, coś odzwierciedlającego twoje uczucia, powinnaś/powinieneś skorzystać z mojej listy idealnych prezentów świątecznych last minute. Lista zawiera zarówno prezenty dla intelektualistów, czy konsumentów dóbr luksusowych, jak i gadżety dla domu – z pewnością znajdziesz na niej coś dla swoich bliskich.

Oto siedem najlepszych prezentów last minute pod choinkę.

  1. Wielka księga przysłów i aforyzmów. Najlepiej w twardej okładce, brązowej; imitacja skóry jest tu obowiązkowa, podobnie jak imitacja złoceń. Córka cioci Jadzi na pewno z dumą postawi ten jakże szacowny tom na honorowym miejscu w domowej biblioteczce, świecącej pustkami od kiedy zainwestowała w kindla i rozdała wszystkie papiery znajomym. Jeżeli w markecie w koszu „wszystkie książki za 9,99” nie będzie akurat aforyzmów, obleci Wielka księga cytatów albo Wielka księga polskich świętych, Wielka księga wierszy patriotycznych, może też być Wielka Księga roślin strączkowych lub Wielka księga zabytków powiatu krotoszyńskiego.
  2. Rustykalny uchwyt na papier toaletowy, który tak ci się spodobał rok temu w jednym z internetowych bazarów rękodzieła, ale niestety artystę trochę poniosło i nie zmierzył szerokości standardowej rolki papieru, więc żadna się nie mieści. Bielone drewno, ręcznie malowane kwiaty lawendy – ten gadżet idealnie zrównoważy minimalistyczny design betonowo-czarnej łazienki kuzynki z Sopotu.
  3. Kalendarz w ręcznie szytej okładce ze skóry tapira. Mąż kuzynki z Sopotu, maniak przechowywania informacji w chmurze, zwolennik zintegrowanych ajfonowych rozwiązań, zaciekły wegetarianin i obrońca praw zwierząt na pewno będzie zadowolony.
  4. Woda kolońska Bond z lokalnej drogerii dla dziadka (dostaje je na gwiazdkę od lat i zawsze tak się cieszy, byłby zawiedziony, gdyby w tym roku znalazł pod choinką coś innego) oraz perfumy Doccia & Gibbone z bazarku dla cioci Krysi z Legionowa – jako osoba niewątpliwie najbardziej wystrojona, z niewątpliwie najbardziej wylakierowaną fryzurą w całej rodzinie, ciocia Krysia na pewno doceni glamour literek D&G
  5. Ekskluzywny krawat ze sztucznego jedwabiu dla wujka Wieśka – od kiedy pamiętasz najbardziej szykownym elementem jego stroju jest stukieszeniowa kamizelka wędkarska, czas żeby się ogarnął
  6. Kolagenowo-hialuronowo-nanocząteczkowy krem na przebarwienia i zmarszczki głębokie – Kaśka obchodziła niedawno czterdzieste urodziny, będzie w sam raz.
  7. I wreszcie last but not least Kubek Lipton/Nescafe/Prostamol w firmowym kartoniku z napisem „Gratis” – prezent uniwersalny, każdy przecież czasem coś pije lub popija.

Mam nadzieję, że zestawienie jest wyczerpujące. A może o czymś zapomniałam?

Może Ci się również spodoba