Kaśka i seriale

Jeżeli nie wiesz jaki serial jest teraz na czasie, nie masz pomysłu, co obejrzeć wieczorem i zastanawiasz się czy warto oglądać najnowszy sezon Suitsów, nie kombinuj dłużej na własną rękę. Zapytaj Kaśkę.

Kaśka ogląda wszystkie seriale. Jest zawsze na bieżąco. Pamięta imiona wszystkich bohaterów Downton Abbey i obejrzała cały pierwszy sezon Westworld zanim zdążyłeś włączyć HBO. Nie da się być z serialami bardziej na czasie niż Kaśka.

Żeby zapewnić sobie tak doskonałą orientację w perełkach małego ekranu, Kaśka musi – jak wychodzi z pobieżnych obliczeń – spędzać na oglądaniu seriali około 3 – 4 godzin dziennie.

Skąd bierze na to czas?

Oszczędza. Oszczędza czas na tym, na czym tobie upływa większość „wolnej” części dnia. Oszczędza na segregowaniu sterty prania, bo nie ma sterty prania, ot kilka par majtek, jakieś spodnie i sweterek.

Oszczędza na smażeniu naleśników na śniadanie. Nie smaży, wciąga naprędce kanapkę.

Oszczędza na odwożeniu młodszego dzieciaka do przedszkola i na odrabianiu pracy domowej ze starszym. Nie ma dzieciaków. Dzięki temu oszczędza też czas na czytaniu dziecięcych książek, przytulaniu do spania, schładzaniu siniaków na czole, pocieszaniu i podziwianiu jak małe ciałko oddycha pod kołderką.

Oszczędza na seksie. Nie ma go z kim uprawiać. Dzięki temu oszczędza czas na wybieraniu koronkowej bielizny, robieniu makijażu w sobotę rano, na rozwiązywaniu nieswoich zawodowych problemów i na negocjowaniu koloru płytek do nowej łazienki, na porannych sprzeczkach i długich wieczornych rozmowach, na pocieszaniu, niezobowiązującym wkładaniu sobie nawzajem dłoni w majtki lub byciu przyciskaną do ściany w windzie.

Oszczędza czas na tym co przyziemne i dzięki temu wie z kim księżniczka Aslaug przespała się w trzecim sezonie, domyśla się co się stało z Sarą Patrell i pamięta gdzie Claire Underwood chodziła do szkoły.

Pamięta imiona wszystkich bohaterów Downton Abbey i obejrzała cały pierwszy sezon Westworld zanimCzy zazdrościsz Kaśce?

Nie.

Wcale.

Tak.

Bardzo.

Ale tylko czasami.

Może Ci się również spodoba